fbpx
ГАРАНТІЯ
КРАЩОЇ
ЦІНИ
Оренда обладнання для конференцій

Професійне обладнання для конференцій включено у вартість оренди конференц-залу і переговорної кімнати. Для заходів готель має таке додаткове обладнання, згідно з потребами і формату заходу наших клієнтів.

Конференц-зали та переговорні

Обираючи конференц-зали в Києві для конференції або семінару, варто розглядати тільки кращий сервіс. Готель Bakkara пропонує до ваших послуг конференц-зал на 100 гостей та кімнати для переговорів «Люкс» на 20-30 гостей.

Безкоштовний Wi-Fi

Якісний Wi-Fi на всій території готелю є необхідністю і важливою складовою комфортного проживання. Під час бізнес-поїздки або відпочинку в готелі з друзями, ви будете на зв’язку в потрібний момент і в необхідній для вас місці.

Кава-брейки, ланчі та вечері для груп

Якщо ваш захід передбачає перерву на каву, ланч або вечерю для учасників – будуть до речі пакетні пропозиції від Grand Piano Restaurant.

Орг.техніка на рецепції (принтер, сканер, ксерокс і факс)

Якщо ви не встигли роздрукувати свій посадковий талон на рейс або квиток на поїзд – не переживайте.
Зверніться на рецепцію готелю, де вам распечатають, відсканують або зроблять необхідних документів.

Замовлення трансферу або таксі

Послуги трансферу надаються надійною компанією-партнером, яка пропонує кілька варіанти автомобіля. Повідомте консьєржа необхідний маршрут і час трансферу і він підбере оптимальний варіант послуги.

Ранній заїзд та пізній виїзд – корпоративним клієнтам в першу чергу (якщо номерів мало в наявності)

Послуга раннього заїзду та пізнього виїзду допоможе вам зручно спланувати свій день в разі нестандартного часу вильоту або відправлення поїзда. Послуга надається за наявністю номерів і додаткової оплати. Замовити послугу можна на рецепції готелю.

Знижка на меню ресторану під час проживання по Corporate card

Корпоративні клієнти готелю мають ряд привілеїв, серед яких і знижка на меню ресторану Grand Piano. Подорожуючи по бізнесу, корпоративні клієнти можуть отримати весь спектр послуг із найвигіднішими умовами.

Можливість бронювання Онлайн на сайті готелю по помокоду – моментальне підтвердження й рахунок

Економте ваш час 🙂

Корпоративні клієнти готелю можуть оформляти бронювання за спеціальним промокодом компанії прямо на сайті готелю. Бронювання є для вас 24/7 з моментальним підтвердженням з корпоративного тарифу, а також можливістю відразу отримати рахунок для оплати по безналу.

Охороняємий просторий паркінг на території готелю

Подорожуйте на автомобілі та не переживайте за його безпеку. У готелю є паркінг з відеоспостереженням 24/7. Ми подбаємо й про вас, й про ваш автомобіль.

Забронювати

* обов'язково
* обов'язково