Продуктивність будь-якої діяльності, в тому числі і бізнесу, багато в чому залежить від згуртованості колективу. Від уміння колег відчувати один одного, підтримувати ініціативу і вміти підставляти плече.

Хочете перевірити, на що здатна ваша команда? Ласкаво просимо на територію готелю BAKKARA! Ми обладнали T-Парк – спеціальну локацію на березі Дніпра для проведення більш 20 командоутворюючих ігор – тімбілдінга. ПРЕЗЕНТАЦІЯ>

Всі вправи розраховані на поліпшення комунікацій і ефективну групову взаємодію. Передбачені для проведення в рамках корпоративу, конференції або семінару. Для колективу від 10 до 300 осіб.

Як замовити захід? Вам не варто турбуватися про сценарій занять – просто розкажіть про свої завдання і побажання, а весь план проведення тімбілдінга ми спільно з Team Zone візьмемо на себе! Досвідчені тренери професійного event-агентства допоможуть розробити індивідуальну програму, освоїтися новачкам, проконтролювати процес і підвести підсумки роботи на майданчику.

Вартість заходу: від 500 грн/людина, включаючи оренду майданчика, послуги з проведення заходу і паркінг для авто. Мінімальне замовлення – від 10 000 грн. Додатково до ваших послуг: ресторанне обслуговування і можливість оренди номерів.

Запитати пропозицію можна за тел .: +380 44 369 34 35.
E-mail: sales2@bakkara-hotel.com.ua

Забронювати

* обов'язково
* обов'язково