Сніданки в готелі

Смачний та корисний сніданок – запорука вдалого дня, а сніданок в готелі на річці Bakkara – це ще й різноманіття як легких, так і ситних страв. Ми подаємо “шведську лінію” високої якості, яка постійно доповнюється відповідно до пори року, – влітку в меню сніданків готелю велика кількість сезонних овочів і фруктів.

Сніданок подається щодня з 7 до 10 ранку, а у вихідні та святкові дні з 8 до 11 години в залі ресторану Grand Piano. Ви можете вибрати готові гарячі страви, виставлені на сніданку, або замовити індивідуальне приготування каш, омлету, яєчні в рамках додаткового меню.
Вартість сніданку з попереднього бронювання – 290 грн., При замовленні в момент поселення – 320 грн.

Сніданок
Сніданок

Крім того, шеф-кухар Grand Piano подбає про приготування спеціального меню сніданку або доповнить окремими позиціями страви для груп гостей, у яких є особливі вподобання в їжі.

Ви можете розташуватися в затишному залі Grand Piano або ж на літній терасі, з якої відкривається неймовірний краєвид на Дніпро. Тут ви зможете відчути енергію води та природи, а персонал подбає про те, аби ви почували себе максимально комфортно. Ми точно знаємо, як створити атмосферу відпустки, навіть якщо ви перебуваєте в Києві у бізнес-поїздці.

Забронювати

* обов'язково
* обов'язково