Ресторан для дня народження

День народження – один із найбільш улюблених свят серед дорослих та дітей.

Всі ми часто розмірковуємо, як можна незвично і цікаво відсвяткувати особливий день народження в Києві?
У нас є рішення і спеціальна пропозиція дитячого Дня Народження і дорослого святкування!

Ви тільки уявіть, ваш День народження в найбільш незвичайному ресторані на справжньому кораблі, пришвартованому на березі Дніпра.
Обираючи ресторан Grand Piano в готелі на річці Bakkara, ви обираєте справді найбільш незвичайне і незабутнє свято!

Дізнайтеся про деталі та приємні бонуси за телефоном:
+380 44 369 36 63
+380 67 466 98 76

Варіант 1
Варіант 1

День народження

 • Знижка -25% на бенкетне меню

 

 • Даруємо на вибір гостя: номер Класик з видом на річку або кальяни ** для гостей при замовленні банкету від 10 000 грн

 

 • Лояльність по алкоголю

 

 • Середній чек – 1000 грн./гостя

*пропозиція діє до 01.12.2019
** надається у вигляді послуги під час заходу

Варіант 2
Варіант 2

Дитячий день народження

 • Рекомендована кількість дітей – 10 осіб

 

 • Середній чек на дитину – 500 грн.

 

 • Знижка -25% на бенкетне меню

 

 • Подарунок від ресторану: програма для дітей

* пропозиція для іменинників до 10 років

Як легко організувати незабутнє свято?

Якщо ви очікуєте один з найулюбленіших свят – День Народження, то саме час обміркувати, де і як його організувати. При бажанні запросити велику кількість людей або в разі неможливості займатися приготуваннями, найкраще відзначити день народження в ресторані при готелі Bakkara. Це дозволить забути про багатьох клопотах і з насолодою чекати дня іменин.

Переваги організації свята в ресторані Grand Piano

Ресторани до дня народження в Києві користуються величезним попитом. Адже надання приготування до свята кваліфікованим організаторам має чимало переваг. Найбільш значимими є:

 • Економія часу. Всі проблеми з організацією ляжуть на плечі професіоналів.
 • Немає необхідності самостійно готувати частування. У ресторані можна замовити меню, яке влаштує як вас, так і ваших гостей. Можна врахувати переваги всіх гостей і догодити кожному.
 • Немає необхідності витрачати час на закупівлю продуктів, складення меню, приготування їжі.
 • День народження в ресторані, в парку, на річці – це не тільки можливість провести час з друзями та посмакувати кулінарні шедеври від професійних кухарів. При необхідності, буде запрошений ведучий, який не дозволить гостям нудьгувати, а також музичний супровід.
 • Організація фотозйомки. Професійний фотограф зробить вражаючі знімки, які будуть завжди нагадувати про кращих моменти, якщо ви побажаєте, ми організуємо це для вас і ваших гостей.
 • Висока якість обслуговування і доброзичливий персонал.
 • Величезний досвід обслуговування банкетних заходів, в тому числі виїзних – кейтеринг.

Якщо ви ще шукаєте в якому ресторані відзначити день народження, то найкращий варіант знайдений – ресторан Grand Piano в готелі Bakkara. Ви та ваші гості зможуть повністю розслабитися та насолодитися заходом без зайвого клопоту та турбот.

Які варіанти пропонує Bakkara?

Знайти хороший ресторан для дня народження – досить просте питання, адже в Києві є унікальний готель Bakkara і ресторан на річці Grand Pianо, де кожен бажаючий зможе відсвяткувати свої іменини. Більш того, ми допоможемо організувати свято як для дитини, так і для дорослого.

Vи пропонуємо розглянути і прийняти вигідну спеціальну пропозицію:

 • Варіант 1. День народження для дорослого. Імениннику надається можливість скористатися знижкою на меню 25% при замовленні банкету. Середня сума по чеку складе 1 000 з гостя. Абсолютно лояльні умови по алкоголю c можливістю принести свої алкогольні напої в залежності від особистих уподобань.
 • Варіант 2. День народження для дитини (до 10 років). Середній чек на дитину становитиме 500 грн. При цьому, в якості подарунка, буде надана від ресторану годинна програма з дитячими аніматорами.

Є також можливості швартування яхт, кораблів. Якщо ви бажаєте урізноманітнити дозвілля ваше та ваших запрошенних гостей – прогулянка на яхті буде абсолютно доречна. Ми допоможемо це організувати також.

Якщо ви шукаєте недорогий и вишуканий ресторан до вашого дня народження, то Grand Piano в готелі Bakkara – це саме те, що вам потрібно. Тут ви зможете провести незабутнє свято на березі річки Дніпро. При цьому, у нас великий досвід обслуговування як дитячих днів народжень, підлітків, так і День народження для дорослих.

А якщо ваш День Народження в теплу пору року – ви зможете його відзначити на літніх локаціях ресторану Grand Piano, а саме, в парку на «Парковій терасі» в оточенні тінистих дерев або на річці з неймовірним видом – на «Літній терасі над водою».

Це буде незабутній день!

Забронювати

* обов'язково
* обов'язково