fbpx
ГАРАНТІЯ
КРАЩОЇ
ЦІНИ

Сьогодні серед людей по всьому світу популярно проводити тиждень, місяць або навіть рік, пришвартувавши судно в спеціальній бухті або орендувавши місце в гавані річок Європи, Америки чи Азії. Канали Амстердама буквально заставлені будинками на річці, на Темзі можна розмістити плавучий будинок з видом на Вестмінстерське абатство, а на правому березі Сени, прямо в центрі Парижа, портова набережна займає 1100 метрів, і там немає вільних місць. У подібну пригоду відправляються ті, хто цінує час, увагу, простір і красу природи.

Унікальний досвід життя на річці доступний і на широких водах Дніпра. З 2009 року саме в Києві, на Венеціанському острові, пришвартований готель-корабель Bakkara. Зійшовши на його палубу, ви відчуєте дух незалежності і подорожей, i миттєво зможете переключитися зі справ на відпочинок. Ви проведете ранок наодинці з собою і природою, налаштовані на продуктивний день, а ввечері зустрінете захід на річці і відчуєте, як час уповільнює хід в такт бігу води.

Ввечері після низки ділових зустрічей хочеться відволіктися від міської метушні, відновити сили, відчути, що ти десь на острові, погойдуєшся на хвилях, а за вікном у річці відбиваються зірки.

Як би не пройшов ваш насичений день, ви легко опинитеся в атмосфері гармонії та турботи, готель розташований всього в 15 хвилинах від центру Києва. Перебуваючи в столиці, ви залишаєте галасливий мегаполіс і опиняєтесь в тихому мальовничому місці, де відкривається найкращий краєвид на місто. У готелі 200 номерів, конференц-зал, ресторан з терасою на річці і літнім майданчиком.

У назву готелю Bakkara вкладена вся суть наших стосунків з гостем – до них ми ставимось із таким же хвилюванням та обережністю , як і до найбільш тендітного і дорогого кришталю в світі. Проживання кожного гостя в готелі – це окрема історія стосунків, які ґрунтуються на взаємній довірі і повазі. Ми – надійний та вірний друг, який завжди поруч і готовий допомогти.

Bakkara – найбільш незвичайний готель на річці в Києві, де ви відпочинете від справ і метушні великого міста!

Забронювати

* обов'язково
* обов'язково