fbpx
ГАРАНТІЯ
КРАЩОЇ
ЦІНИ

У чому зустрічати Новий рік 2017?

До 31 грудня залишилося менше місяця, а це означає, що саме час задуматися над тим, в чому зустрічати Новий рік 2017, як прикрасити будинок і святковий стіл.
У зв’язку з цим ELLE склав список рекомендацій, які допоможуть вам організувати свято так, щоб рік Вогняного Півня став для вас особливо вдалим.

В першу чергу потрібно заздалегідь обміркувати, з ким ви хотіли б провести новорічну ніч. На думку астрологів, найкращим рішенням стане свято в колі сім’ї. Навіть якщо ви запланували поїхати з 31 грудня на 1 січня, то краще за все взяти з собою когось із родичів або найближчих друзів. В іншому випадку, якщо ви проведете свято в новій компанії або з малознайомими людьми, то є ймовірність, що протягом найближчих 12 місяців ви не зможете уникнути сімейних конфліктів.

Якщо ви все ще не вирішили, як зустрічати Новий рік 2017 і що вдягнути, тоді найкраще організувати вечірку у себе вдома. Зокрема, не забудьте поставити святкову ялинку, яка, до слова, цілком може бути штучною. Що ж стосується ялинкових іграшок, то краще віддати перевагу предмети, зроблені з натуральних матеріалів – наприклад, дерева. Що ж стосується колірної гамми, то зверніть особливу увагу на прикраси червоних або золотих відтінків.

У чому б не довелося зустрічати новий рік 2017, основою повинні стати яскраві кольори, великі прикраси і елегантні аксесуари. Тихоні не до душі Півневі 😉

 

Забронювати

* обов'язково
* обов'язково