fbpx
ГАРАНТІЯ
КРАЩОЇ
ЦІНИ

Київ – культурна і ділова столиця. Тут кожен місяць проходить велика кількість важливих заходів.
Для людей, які ведуть свій бізнес, важливо бути в курсі інноваційних рішень і ідей. Для цього важливо відвідувати семінари і конференції.
Бізнес заходи в Києві проводяться досить часто. Восени проходить велика кількість виставок і форумів.

Паливно-енергетичний комплекс

З 5 до 7 листопада гості та жителі столиці зможуть відвідати 17-ий Міжнародний форум, присвячений сьогодення та майбуття паливно-енергетичного комплексу України. У його рамках можна відвідати наступні заходи:

 • Енергетика в промисловості. Організатором заходу є Міжнародний виставковий центр. Відвідувачі івенту зможуть ознайомитися з ростом досягнень в галузі енергозберігаючого обладнання, впровадження інноваційних рішень.
 • ПЕК України – захід, на якому будуть розглянуті практичні рішення щодо розвитку і модернізації паливно-енергетичного комплексу країни, використання для цього інноваційних проектів.
 • Mining & Mineral Expo. Це відома спеціалізована виставка, яка присвячена гірничодобувної промисловості. На ній йтиметься про оновлення гірничодобувної галузі країни, прирості обсягів виробництва, а також підвищенні якості продукції.
 • НефтегазЕкспо. У виставці візьмуть участь виробники (як вітчизняні, так і зарубіжні) нафтогазового обладнання, науково-дослідні центри, інжинірингові компанії і агентства.

Також варто звернути увагу на Агрофорум – 2019. Бізнес івент проводиться щорічно з 2004 року. Місцем проведення є Міжнародний виставковий центр. Мета – сприяння розвитку ринкових відносин в агропромисловому комплексі України, залучення інвестицій (як внутрішніх, так і зовнішніх), створення інфраструктури ринку і т.д.

ЖКГ: інституційні та технічні аспекти

З 5 по 7 листопада також буде проходити 15-ий Міжнародний конгрес, в рамках якого можна відвідати:

 • Aqua Ukraine. Захід стосується водопідготовки, постачання, відведення, очищення стічних вод, наносного обладнання, трубопровідної арматури, труб, автоматизованих систем управління водним господарством, охорони водних ресурсів і т.д. Проводиться форум згідно з розпорядженням Кабміну.
 • КомунТех-2019.
 • ЄвроБудЕкспо-2019.
 • W & D Expo – виставка, присвячена дверей, фурнітури, комплектуючих, віконних систем і декору.

Охорона здоров’я

Public Health 2019 – масштабна подія, яка цікаво всім фахівцям в галузі охорони здоров’я. Щорічно цей захід об’єднує професіоналів своєї справи, органи державної влади, представників лікувальної практики і фахівців в розробці медичного обладнання. Бізнес-конференція організована компанією «Прем’єр Експо». На одному майданчику буде представлена:

 • продукція понад 300 тис. Компаній, що спеціалізуються на виробництві та постачанні обладнання, медичних виробів, послуг, лікарських засобів;
 • профільні секції;
 • різні науково-практичні семінари, конференції, майстер-класи та багато іншого.

Забезпечення безпеки

Зброя та безпека – спеціалізована виставка, яку можна буде відвідати з 8 по 11 жовтня. Окремо варто відзначити, що спортивна зброя, товари для полювання і холодна зброя буде представлено до 12 жовтня. Відвідувачів виставки чекають в Міжнародному виставковому центрі.

Захід Expert Security – 2019 присвячено відеоспостереження, охорони периметра, контролю доступу, сигналізації і оповіщення, автоматизації будівель та інших питань забезпечення безпеки. Виставка буде цікава:

 • керівникам і фахівцям, які забезпечують безпеку об’єктів енергетичної галузі, транспортної інфраструктури, стратегічно важливих об’єктів, інформаційно-комунікаційної структури;
 • фахівцям з кібербезпеки;
 • приватним особам, які зацікавлені в забезпеченні високого рівня безпеки володіти своїм майном.

Відвідати Expert Security можна з 8 по 11 жовтня.

Поєднуємо корисне з приємним

Після численних виставок і конференцій необхідно добре відпочити і відновити сили перед наступними заходами. Для цього якнайкраще підійде унікальний готель Bakkara – готель на річці. Тут ви зможете заповнити сили в комфортабельних номерах, насолодитися єднанням з природою і річкою Дніпро. Знаходиться він в історичному центрі Києва.

В готелі Bakkara ми приймаємо і також організовуємо конференції. У готелі є конференц-зал, в якому можна з комфортом розмістити до 100 чоловік, а також переговорні зали з панорамними видами до 45 учасників. При цьому, ви можете вибрати варіанти розсадження гостей і розташування меблів під ваш формат заходу. Менеджер, відповідальний за ваш івент, буде супроводжувати всі етапи заходи, починаючи від переговорів, ваших побажань та формування меню бізнес-харчування.

Забронювати

* обов'язково
* обов'язково