31 липня стартував проект BAKKARA RIVER PARTY!

Коли всі втомилися від карантинних заходів без можливості поїхати до іншої країни або міста, настав час розваг нового формату!

Гості приїхали у готель на воді всією сім’єю, щоб провести вікенд з неймовірним видом. Вдень — відпочивали на препаті і смачно обідали в ресторані, а ввечері — слухали концерт прямо на балконі свого номеру!

Масштаби події вражають! Була використана найдовша баржа у Києві з унікальною сценічною конструкцією. Всього завантажено 40 тон технічного обладнання. Звук потужністю 80 кВт, більше 100 динамічних світлових приборів, 4 екрани на більше ніж 60 кв.м і т.д.

Першим на серії вечірок BAKKARA RIVER PARTY 31 липня виступив найвідоміший шансоньє України — Гарік Кричевський. Гості спостерігали за співаком зі своїх номерів і голосно аплодували, аби співак почув. І він почув! Були виконані пісні з альбому «Поехали», а також, улюблені хіти мільйонів: «Киевлянка», «Мой номер 245», «Привокзальная» та багато інших. Після концерту гості кричали «Ще!» і довго не відпускали співака та його команду музикантів.

Концерт супроводжував неймовірний захід сонця над Дніпром. На балконах відпочивалося дуже комфотно, особливо з келихом шампанського!

Організатори концерту: компанія “Квартал-Концерт”
Місце проведення: готель BAKKARA
Фотограф: Natalia Kurgan

Забронювати

* обов'язково
* обов'язково