fbpx
ГАРАНТІЯ
КРАЩОЇ
ЦІНИ

31 липня стартував проект BAKKARA RIVER PARTY!

Коли всі втомилися від карантинних заходів без можливості поїхати до іншої країни або міста, настав час розваг нового формату!

Гості приїхали у готель на воді всією сім’єю, щоб провести вікенд з неймовірним видом. Вдень — відпочивали на препаті і смачно обідали в ресторані, а ввечері — слухали концерт прямо на балконі свого номеру!

Масштаби події вражають! Була використана найдовша баржа у Києві з унікальною сценічною конструкцією. Всього завантажено 40 тон технічного обладнання. Звук потужністю 80 кВт, більше 100 динамічних світлових приборів, 4 екрани на більше ніж 60 кв.м і т.д.

Першим на серії вечірок BAKKARA RIVER PARTY 31 липня виступив найвідоміший шансоньє України — Гарік Кричевський. Гості спостерігали за співаком зі своїх номерів і голосно аплодували, аби співак почув. І він почув! Були виконані пісні з альбому «Поехали», а також, улюблені хіти мільйонів: «Киевлянка», «Мой номер 245», «Привокзальная» та багато інших. Після концерту гості кричали «Ще!» і довго не відпускали співака та його команду музикантів.

Концерт супроводжував неймовірний захід сонця над Дніпром. На балконах відпочивалося дуже комфотно, особливо з келихом шампанського!

Організатори концерту: компанія “Квартал-Концерт”
Місце проведення: готель BAKKARA
Фотограф: Natalia Kurgan

Забронювати

* обов'язково
* обов'язково